الان نیاز اصلی هر زندگی شهری و مخصوصا آپارتمان نشینی رعایت خیلی از اصول مربوط به نظافت منزل و  مخصوصا سرویسای بهداشتی رعایت این نکته می باشه باید اصولی رو رعایت کرد و در صورت نبود رعایت اون با مشکلات خیلی مثل گرفتگی لوله و بوهای نامطبوع و مشکلات مربوط به اون می باشه که مجموعه پایتخت لوله در این موردها در کنار شما می باشه تا بتونه به بهترین راه ممکن سرویس دهی کنه. پایتخت لوله در تموم مناطق چهارگانه تهران در مورد لوله بازکنی و تخلیه چاه قادر به انجام خدمت به همشهریان محترم تهرانی می باشه. واسه این کار کافیه با شماره های درج شده مربوط به منطقه خود تماس بگیرین.

تخلیه چاه

با کمترین هزینه تخلیه چاه با بهترین ابزار و بهترین نیروهای متخصص انجام میشه . تخلیه انواع چاه با قیمت خیلی مناسب ، تخلیه چاه تهران تضمینی و  شبونه روزی ، تخلیه چاه ارزون و به صرفه تنها با شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران پایتخت  . تعمیر و عوض کردن چاه کهنه و آسیب دیده ، تشخیص محل چاه در صورت قابل نگاه نبودن ، تعیین پوسیدگی و ترکیدگی لولهای فاضلاب و آب  و تموم مواردی که در ارتباط با فاضلاب و آب می شه تنها از کارشناسان حرفه ای ما بر خواهد اومد  چون ما همه ی تخضضا و ابزارهای مدرن رو در شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پایتخت آماده کردیم . تخلیه چاه پایتخت خدمات دهنده ی انواع تخلیه چاه و سپتیک تانک و تشخیص محل چاه و تشخیص گرفتگی و بقیه خدمات در ارتباط با چاه و لوله و فاضلاب بصورت شبونه روزی در خدمت همشهریای عزیز تهرانی می باشه .امروز با گشترش رو افزون زندگی آپارتمان نشینی و ضرورت رعایت بهداشت در همسایگی همیشه باید این مهم رو رعایت کرد تا بی مشکل بشه با همسایگان در مناطق آپارتمانی زندگی کرد شما کافیه این امور رو به تخلیه چاه تهران پایتخت بسپارید.

خدمات ما شامل:

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه غرب تهران

که همه موردها شامل :

تعمیر و عوض کردن چاه کهنه و آسیب دیده

تشخیص محل چاه در صورت قابل نگاه نبودن

تعیین پوسیدگی و ترکیدگی لولهای فاضلاب و آب  و تموم مواردی که در ارتباط با فاضلاب و آب می شه

شماره های تماس: 66861957 –

لوله بازکن

لوله بازکن یکی از راهکارهای این روز زندگی شهری می باشه که میتواند واسه بهتر شدن و کاهش مشکلات مربوط به لوله بازکنی و سیستم دفع فاضلاب از دستگاه ها و لوازم و مواد مربوط به دفع مواردی که باعث گرفتگی لوله و مشکلات و صدمات به دلیل اون که باعث می شه شما همه روز درگیر این مورد باشین.خدمات فنی پایتخت بصورت شبونه روزی بی تعطیلی در هر زمان و هرمکان از شهر تهران که تماس بگیرین.امور مربوط به خدمات پایتخت و هر گونه موردها شبیه رو در اسرع وقت و بی کثیف کاری و غیره انجام میده فقط کافیه واسه اینکار با شماره  09125774153 تماس بگیرین تا در سریعترین زمان نسبت به رفع مشکل  شما وسایر موردها مربوط به اون اقدام شه.

لوله بازکن غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران بی با قیمت اتحادیه و تضمینی کافیه کار رو به همکاران متخصص ما بسپارید

اگه لوله ی فاضلاب شما گرفته و آب پایین نمیره ، اگه سینک آشپزخانه گرفته شده و با مواد لوله بازکنی هم مشکلتون حل نشد ، اگه لوله فاضلاب توالت پر شده و پایین نمیره و … تنها راه حلش یه تماس تلفنی با لوله بازکنی تهران پایتخت هستش

لوله بازکنی غرب تهران شامل محلهای :

پونک، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر قشنگ، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، کن و وردآورد

در آوردن گوشي موبايل ، انگشتر طلا ، پلاک از لوله در لوله بازکنی غرب تهران

باز کردن لوله هاي درون سيفون لوله فاضلاب – درون توالت سنتي و فرنگي

تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه هاي پيشرفته در لوله بازکنی غرب تهران

خدمات  شبونه روزی و سریع  .شماره های تماس : 66861957 –09125774153

لوله بازکنی شرق تهران

 

بی کثیف کاری و تضمینی و قیمت عادلانه زیر نظر اتحادیه کافیه کار رو به همکاران متخصص ما بسپارید.با یه تماس در محل خواهیم بود

اگه لوله ی فاضلاب شما گرفته و آب پایین نمیره ، اگه سینک آشپزخانه گرفته شده و با مواد لوله بازکنی هم مشکلتون حل نشد ، اگه لوله فاضلاب توالت پر شده و پایین نمیره و … تنها راه حلش یه تماس تلفنی با لوله بازکنی تهران پایتخت هستش

لوله بازکنی شرق تهران شامل محلهای :

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید،شهرک زیتون، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

در آوردن گوشي موبايل ، انگشتر طلا ، پلاک از لوله در لوله بازکن شرق تهران

باز کردن لوله هاي درون سيفون لوله فاضلاب – درون توالت سنتي و فرنگي

تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه هاي پيشرفته در لوله بازکنی شرق تهران

خدمات  شبونه روزی و سریع  .شماره های تماس : 66861957 – 09125774153

قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی بستگی به نوع کار و حجم کار داره ولی قیمت لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه می باشه اما قیمت بعضی از خدمات به توضیح زیر می باشه:

لوله بازکنی آسون و لایروبی بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان

لوله بازکنی با فنر بین ۱۲۰ تا ۲۰۰ البته تا متراژ ۲۰ متر

بازکردن لوله با فشار هوای کمپرس بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان

بازکردن سینک ظرفشویی ۱۲۰ هزار تومان

بازکردن لوله کفشور آشپزخانه ۱۲۰ هزار تومان

این قیمت بعضی از خدمات ما می باشه که خُب می تونید با شماره 09125774153   تماس گرفته و قیمت بقیه موردها رو استعلام کنین. لازم به ذکره که ممکنه قیمتا بالا و پایین باشن ولی قیمت ایی که ملاحضه میفرمایید حدود قیمت می باشه و ما هم حتما اصل مشتری مداری و انصاف رو سر لوحه کار خود قرار داده ایم.

این نکته رو هم در نظر داشته باشین که هیچ ارزانی بی حکمت نیس بدیش اینه بعضی از همکاران در طول کار قیمتای خیلی بالا و یا خیلی پایین ارائه می دن که نشون دهنده نوع کار و یا توقع بالای همکاران می باشه ما در پایتخت لوله سعی بر این داریم تا قیمتای خیلی خیلی عادلانه و مشتری مدار ارائه داده و طبق نوع کاری که انجام داده ایم تعیین دستمزده (قیمت لوله بازکنی) نموده و از ارائه قیمتای نجومی و یا قیمتای که به یه جور نشون دهنده کیفت کار می باشه خود داری کنیم. همیشه اعتماد مشتریان واسه ما امتیاز و باعث افتخار می باشه.

رفع نم ساختمان

نم ساختمان مثل مشکلاتی هست که گریبان هر واحد مسکونی رو میتواند بگیره

رفع نم ساختمان تهران شامل:

  • تعمیر و رفع نشتی لولهای آب و فاضلاب و رفع نم و رطوبت و کارا اون در نقاط مختلف ساختمان
  • انجام نقاشی ساختمان واسه از بین بردن کارا نم و لکه گیری گچ بصورت جزئی و کلی
  • رفع نم و نشتی لولهای شوفاژ و پکیج
  • انجام صفر تا صد امور مربوط به بازسازی نقاط آسیب دیده مثل کف سازی کاشی کاری و سرامیک کاری
  • رفع نم ورطوبت با دستگاه
  • رفع نم دیوار،رفع نم توالت،رفع نم سقف،رفع نم راه پله
  • رفع نم ورطوبت بی خراب کردن
  • تضمین نبود بازگشت نم در نقاط بازسازی شده به وسیله ما

 تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله تهران به وسیله خدمات فنی شبونه روی پایتخت

این مشکل ممکنه در هر واحد مسکونی چه کم و چه زیاد نگاه شه و ممکنه خسارات زیادی رو به صاحب ملک وارد کنه و شرایط رو سخت کنه جهت تشخیص ترکیدگی لوله در تهران کافیه با همکاران و متخصصین ما تماس حاصل کنین.

ديده شدن کارا نم و رطوبت و تخريبهاي حاصل از اون در ساختمان از مشکلاتيه که بیشتر افراد با اون روبه رو ميشوند و برطرف کردن اون نياز به تخصص و تجربه داره خدمات ما براي رفع نم و رطوبت در ساختمان شامل موردها زيره :
تشخيص دقيق و قطعي دلیل نم و رطوبت در ساختمان(ديواره ها،سقف،کف و راه پله)
تشخيص ترکيدگي لوله آب با دستگاه بی تخريب
تشخيص ترکيدگي و نشت يابي لوله هاي فاضلاب با دستگاه بی تخريب
انجام قيرگوني کف حموم و سرويسها با بالاترين دقت و کيفيت
تعمير و رفع نشتي لوله هاي آب و فاضلاب و رفع نم و رطوبت و کارا اون در نقاط مختلف ساختمان
انجام نقاشي ساختمان براي از بين بردن کارا نم و لکه گيري گچ بصورت جزئي و کلي
رفع نم و نشتي لوله هاي شوفاژ و پکيج
انجام صفر تا صد امور مربوط به بازسازي نقاط آسيب ديده از قبيل کف سازي کاشي کاري و سراميک کاري
رفع نم ورطوبت با دستگاه
رفع نم ديوار،رفع نم توالت،رفع نم سقف،رفع نم راه پله
رفع نم ورطوبت بی تخريب

شماره های تماس : 66861957 –

خدمات لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به راه در همه مناطق و ناحیه های شهری تهران بصورت شبونه روزی و بی تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی با بهترین تعرفه زیر نظر اتحادیه می باشه شما فقط کافیه با شماره 09125774153 رجبی تماس گرفته و یا پیامک بدین تا در سریعترین زمان در محل بوده و یا با شما تماس گرفته شه. لوله بازکنی و تخلیه چاه پایتخت انواع خدمات بازکردن لوله و گرفتگی رو با بهترین لوازم روز انجام داده و مشکل شما رو بصورت تضمینی و بی بازگشت انجام می ده.

انواع خدمات لوله بازکنی شامل:

 

رفع گرفتگی لوله

لوله کشی ساختمان و تاسیسات واحدها

رفع عیوب مربوط به تخلیه سیستم فاضلاب و موردها مربوط به اون

تشخیص شکستگی لوله و تعمیر و عوض کردن شیر آلات

تشخیص نم با بهترین دستگاه های روز

باز کردن لوله در شمال تهران غرب تهران شرق تهران و جنوب تهران

لوله بازکن و بازکردن لوله در همه مناطق و آشنا به جغرافیای شهری تهران

اگه لوله منزلتان ترکیده و نم به قسمتای دیگه نفوذ پیدا کرده نگران نباشید و این موردها رو به ما بسپارید تا مشکل شما رو رفع کنیم.

لوله بازکنی ارزون

ارزون ترین لوله بازکنی تهران و بهترین و منصف ترین لوله بازکن تهران در خدمت همشهریان تهرانی با بهترین لوازم به روز در هر زمان و هر نقطه از شهر تهران با ما تماس بگیرین تا در اسرع وقت در محل حضور یافته و مشکل لوله بازکنی و تخلیه چاه شما رو بر طرف کنیم. این وظیفه ما می باشه که بصورت شبونه روزری در خدمت همشهریان تهرانی بوده و خدمت رسانی کنیم. بدیش اینه بعضی از همکاران کار خودشو به شکلی انجام می دن که مشکل شما بصورت موقتی حل شده و مفید به شکل کلی انجام نمی دهند که رسالت کاری ما به این شکل نمی باشه پس با در نظر گرفتن این مورد خودتون انتخاب کنین که این مورد رو که زمان اون واقعا مشخص نمی باشه و ممکنه هر لحظه ای شما رو  با مشکل روبه رو و آسایش و آرامش شما رو تحت اثر قرار داده و باعث ناراحتی شما شه. پس کافیه با ارزون ترین و بهترین لوله بازکنی تهران تماس بگیرین.

لوله بازکنی تهرانپارس

تهرانپارس یکی از محبوبترین محلهای تهران واسه سکونت می باشه.لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس و تموم محلهای اون با بهترین تعرفه و بی کثیف کاری و حاشیهای اون انجام انواع کارهای مربوط به لوله بازکنی که ممکنه در هر واحد مسکونی به اتفاق بپیوندد رو به همکاران و متخصص با تجربه ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان در تهرانپارس به شما سرویس دهی کرده و لولهای منزل و بقیه لولهای مربوطه رو رفع انسداد نموده و به شما خدمت رسانی کنیم .این یه واقعیت روزمرهه که لولها و تخلیها از بین می روش و حتما به دلیل سوء استفاده نیس، اگه چه چربی، چربی و مواردی مثل دستمال مرطوب می تونه نقش مهمی اجرا کنه. بعضی وقتا تخلیه آسیب دیده و یا به پایان عمر خود رسیده، اگه چه زیاد زمانای ترخیص یا تخلیه شدن با استفاده از مناسب ترین تکنیک، راه حلی طولانی رو ارائه می دن. یه چیز مطمئنه، هیچکی نمی خواد بسته شده تخلیه و یا لولها و اینه که در اون  تخلیه می تونه کمک کنه.خیلی از جنسا عمومی خونگی هست که به طور همیشگی از اشتباه منتقل می شن. این باعث می شه سیستمای زهکشی و فاضلاب بسته شن. پیشنهاد ما راحته! – دستمال مرطوب مرطوب، چربی و قهوه رو به درون زهکشیای خود ندید. اینا فقط چند چیز معمول هستن که ما در هنگام انجام تخلیه تخلیه پیدا می کنیم. ما می میتونیم تخلیه داخلی و خارجی رو پاک کنیم، مثل:

آشپزخانه
باران
توالت
حموم
فاضلاب شهری

لوله بازکنی پاسداران

بازکردن لوله پاسداران و رفع گرفتگی و انسداد لولهای فاضلاب منزل شما به وسیله بهترین و با تجربه ترین همکاران ما انجام میشه فقط کافیه شماره 09125774153 رو گرفته و ادرس دقیق خودشو به ما اعلام کنین.لوله بازکنی پاسداران در اسرع وقت و بی تعطیلی و فوری در خدمت اهالی عزیز منطقه پاسداران بوذه و واسه بازکردن لوله رفع بوی بد فاضلاب و رفع مشکلات مربوط به خدمات لوله بازکنی رو انجام میدیم.بهتره واسه باز کردن لوله و خدمات مربوط به اون با ما تماس بگیرین تا با بازدید رایگان در محل شما بهترین خدمات رو به شما ارائه دهیم.اما بهتره بدونید یکی از دلایلی که میتواند باعث گرفتگی لوله شه مسائل مربوط به نبود استفاده از توری مناسب در سینگ طرفشویی و جمع شدن روغنای غذایی و خوراکی در درون لوله و مواد غذایی و بقیه مواد می باشه که در درون لوله روی هم جمع شده و یه یکباره باعث گرفتگی لوله شده و در مواقع خیلی حساس شما رو دچار دردسر میکند.

بهتره واسه حل مشکل بجای استفاده از روشای موقتی با یه نفر متخصص تماس گرفته و نسبت به رفع مشکل اقدام کنین تا واسه همیشه و بصورت تضمیی از این مشکل آسون شید. شماره 09125774153 رجبی تماس گرفته و یا پیامک بدین تا خدمت برسیم.