در این بخش میخوایم بگیم چطور می میتونیم به کسی که علاقه داریم بگیم دوستش داریم

فرقی نمی کنه بیان دوست داشتن و علاقه چه مردها با زنا، چه زنا به مردها، چه زنا با زنا و چه مردها با مردها

ما پنج راه رابطه آدما رو براتون یاد آور می شویم که همه ی ما کم و بیشتر از اونا استفاده می کنیم و در روابط تازمون سعی می کنیم تموم این مفید رو انجام بدیم، اما نکته این جاست که هرکی تنها یکی از این به اصطلاح زبانا رو ملکه ی وجودی خودش کرده و ما باید بفهمیم و بدونیم واسه طرف مقابلمون کدوم یه از اونا مهمتره و از اون استفاده کنیم اما این بدین معنا نیس که از بقیه ی اونا استفاده نکنیم.

تنها کسی هم که می تونه به شما بگه زبون عشقتون چیه خودتونید وقتی فهمیدین اون رو به بقیه هم بگید تا در روابطتون پیشرفت کنین.

زبانا:

۱- کلام تأیید آمیز
۲- وقت گذاشتن
۳- هدیه دادن
۴- خدمت کردن
۵- تماس فیزیکی

۱- کلام تأیید آمیز:

کلام تأیید آمیز فقط یه چیزه اونم این که کاری رو که طرف مقابل می کنه با کلامتون تأیید کنین و نشون بدید که این کار واستون دارای اهمیته زیادیه.

مثال:
اگه همسرتون زباله رو بیرون برد تنها بگید، متشکر که این کار رو کردی.
فقط همین. شما باید نشون بدین که کارای طرف مقابل رو می بینید و واسه اونا ارزش قائل می شید.

۲- وقت گذاشتن:

وقت گذاشتن در کنار هم بودن نیس، ما ممکنه ساعتا در کنار هم بشینیم و به یه برنامه ی تلویزیونی نگاه کنیم اما واسه هم وقت نذاریم و یا حتی کیلومترا از هم دور باشیم و با یه تلفن واسه هم وقت بذاریم. وقت گذاشتن کار سختیه اما اگه عادت کنین که حضور طرف مقابل رو درک کنین واستون مثل آب خوردن می شه.

۳- هدیه دادن:

یه اصل اساسی هست و اونم اینه که کسی که هدیه می ده، هدیه هم می خواد و این یعنی اینکه اونهایی که زبون عشقشون هدیه دادنه خیلی هم هدیه می دن.
هدیه نباید یه چیز گرون باشه، هدیه می تونه یه شاخه گل، یه یادگاری و حتی یه دست نوشته باشه.

۴- خدمت کردن:

در مورد داستانی براتون بگیم که درباره به زنیه که به شوهرش خیلی می رسید و انواع غذاا رو درست می کرد و وقتی شوهر غذا نمی خورد زن عصبانی می شد و با اون قهر می کرد. همه فکر می کردن عشق زن در غذاست اما اشتباه می کردن، زن خدمت می کرد و انتظار داشت خدمتش مورد تأیید قرار بگیره و صد درسته که در مقابل خدمی که می کرد انتظار خدمت از طرف مقابل رو داشت.

۵- تماس فیزیکی:

“تماس فیزیکی شامل برخورد شانه هاست یا در آغوش گرفتن و فشردن دست” اما تماس فیزیکی با رابطه فرق داره.
آدمایی که خودشون رو به دیگران می چسبونن و دوست دارن که دیگران رو لمس کنن دارای این زبون سخت و جالب هستن.

شما چطور علاقه تون رو نشون میدین؟