هی پیش می آید که یه پسر رفتار خاصی با شما داره یا حس می کنین که چیزی که بین شماست کمی متفاوت و غیرعادیه و دوست دارین از واقعیت سردر بیارید. در این مواقع راهکارهای جالب و عملی هست که به شما کمک می کنه واقعیتای ذهن یه فرد رو بخونین و از اون مطلع شید. در ادامه با ما همراه باشین تا بعضی از این راهکارها رو به شمام یاد بگیریم.

1بررسی زبان بدن اون : زبان بدن فرد می تونه حقایق زیادی رو در مورد هر کسی فاش کنه. با کمک این مهارت می تونید بفهمید یه پسر تا چه حد دوست داره با شما باشه و واسه داشتن شما و نزدیک بودن به شما چقدر مشتاقه. کارشناسان زبان بدن بر این باورند که در حالی که زنها حدود ۵۲ درصد از زبان بدن شون واسه ابزار علاقه و بروز حرفای درونی شون استفاده می کنن، مردها تنها ۱۰ درصد با این زبان بیان احساسات می کنن. با این حال همین اندازه کم هم می تونه واسه شما کافی باشه. گاهی تنها کمی دقت کردن روی استایل فرد مورد نظر اسرار زیادی رو در مورد اون فاش می کنه. علائمی که در زبان بدن باید به اون توجه کنین عبارتند از:

اگه اون زیاد شما رو نگاه می کنه و یا حتی میدون دیدش رو طوری تنظیم کرده که شما رو مقابل خود ببیند و یا حتی اگه استایل ابروهای اون به گونه ایه که انگار به طرف شما نظر داره این می تونه یه نشونه از علاقه اون باشه.
در صورتی که اون به طرف شما تکیه زیادی داره و به عبارتی همیشه به شکلی می نشیند و یا حرکت می کنه که انگار شما هدف اون هستین و می خواهد به طرف شما بیاد این نشون میده که ایشون حتی در ذهنش صاحب و خواهان شماست. روش قرار گرفتن دستا، پاها، فرم کلی بدن و حتی انگشتان دست و پا این نشونه رو افشا می کنه.
اگه اون شما رو دوست داشته باشه ممکنه به کم پشتش رو به شما بکنه و یا اشاره شانها و دست هایش به شکلی باشه که انگار در جایی که شما نیستین چیز جالبی واسه توجه وجود نداره.
اگه اون شروع کرد به تمیز نگه داشتن خودش و منظم و منظم شد و به یه جور سعی داشت شیک پوش تر و مرتب تر باشه بدونید چیزی در دور هست که اون رو مشتاق می کنه بهتر به نظر بیاد.
چجوری بفهمیم پسری دوستمان داره

2به تماس چشمی توجه داشته باشین : همونطور که قبلا هم اشاره شد وقتی که یه پسر شما رو دوست داشته باشه بیشتر تمایل داره شما رو ببینید و شما رو در مبدا میدون دید خود قرار دهد. این اتفاق در هر صورت می افتد حتی اگه مخفیانه باشه. اون ممکنه سعی کنه در زمانی خاص با شما چشم در چشم شه و یا اگه خجالتی باشه شاید وقتی حواس تون نیس به شما نگاه کنه. اگه می خواین این مورد رو امتحان کنین اول در مقابل اون به دوردست نگاه کنین و بعد یهو به اون نگاهی بندازید و ببینید حواسش به شما هست یا نه؟ در این صورت اون غافلگیر شده و خود رو لو میده. اگه در این لحظه اون نگاه خود رو به شما دوخت به این معنیه که به شما علاقه منده، و در صورتی که خیلی زود نگاهش رو از شما گرفت و متوجه شدید اصلا حواسش به شما نیس شاید بهتر باشه کمی در افکارتان تجدید نظر کنین. همچنین اگه اون تماس چشمی رو قطع می کنه و مشغول تماشای دور می شه و به یه جور سعی داره خود رو از تیرس نگاه تون دور کنه به این معنیه که تموم حواسش پیش شماست. زل زدن و نگاه زیر چشمی هم از نشونه های علاقه مندیه.

در صورتی که طرف شما یه پسر خجالتیه به وضوح در نگاه کردن به شما جسارت زیادی نداره. بهتره کمی صبور باشین. همچنین اگه وقتی که کار زیادی می کنه و یا چیز خنده داری می گه و به طرف شما نگاه می کنه به این معنیه که سعی داره توجه شما رو به خود جذب کنه و حس خوبی نسبت به خود در شما ایجاد کنه.
همچنین شاید اگه چهره ی عادی ایشون رو به یاد سپرده باشین دیدن مردمک گشاده شده چشم هایش بتونه نظرتون رو جذب کرده و شما رو متوجه خودش کنه. این نشونه هم می تونه از علائم علاقه مندیه.
از کجا بفهمیم پسری عاشق ماه

3به حرف هایش گوش بدین : به اون گوش بدید و حالتا و حرف هایش رو زیر نظر بگیرین. اگه به شما علاقه مند باشه پش سر هم عصبیه و به دنبال فرصتی می شه تا به شما نزدیک شده و موقعیتی واسه صحبت کردن با شما داتشه باشه. وقتی که حرف می زند به اون توجه کنین. زیاد مهم نیس که چه می گه بیشتر مهمه که چه برخوردی با شما داره. به چشم هایش توجه کنین و به صدایش که ممکنه به عمد تاثیر گذارتر و دلپذیرتر شده باشه. اگرمدام عضلات بازویش رو لمس می کنه و یا شانها و دست هایش به طرف شما تمایل داره به این معنیه که به شما علاقه منده.

4علاقه اون به لمس شما : علاقه به لمس و نزدیک تر شدن یه نشونه ی مهم در پیشرفت رابطهه. باید دید که چقدر دوست داره به شما نزدیک شده و لمس تون کنه و چه برخوردی نسبت به این موضوع داره. اگه به شما علاقه مند باشه ممکنه وقتی که می خندد دست خود رو روی دست شما بگذارد و یا به آرامی پای خود رو کنار پای شما قرار دهد. در هر صورت باید به هر تلاش اون واسه نزدیک تر شدن به شما به چشم یه نشونه ی علاقه مندی نگاه کرد.

از کجا بفهمیم پسری عاشق ماه

5یک برخورد خاص و متفاوت نسبت به شما : اگه پسری به شما علاقه مند باشه شروع می کنه نسبت به شما رفتار ویژه ای داشته و طور دیگری با شما برخورد کنه. اون بیشتر مراقب رفتارش با شماست و همچنین موضع با احتیاط ای نسبت به شما داره. اون سعی می کنه در مقابل شما نجیب تر بوده و مراقب رفتارش باشه. مثلا شاید صندلی اش رو نزدیک به شما تنظیم کنه و یا بازوی خود پشت صندلی شما بگذارد. یا واسه اینکه گرم تر باشین ژاکتش رو به شما بده.

البته باید این نکته رو هم بدونید که بعضی از پسرها در برخورد با هر دختری این رفتارهای خاص رو بروز می دن و واسه شون یه جور عادته نه علاقه. پس بهتره قبل از هر قضاوتی طرفتان رو بشناسید. این رفتارا فقط وقتی دوست داشتنی و مهم هستن که فقط واسه شما خرج شده باشن.
چجوری بفهمیم دوست پسرمان دوستمان داره

6نشانها رو دست کم نگیرید : نشونه ایی از علاقه و توجه رو می تونید در کارها و رفتارهای اون ببینید. مثلا اگه به خواننده یا سبک خاصی علاقه دارین و اون پیگیر کنسرتا و آهنگای جدید می باشه و یا اگه در مورد آنا با شما حرف می زند این می تونه نشونه ای از توجه اون به شما باشه. در هر صورت اینکه اون علایق شما رو بداند و به آنا فکر کنه و واسه شون کاری کنه نشونه ای از توجه و علاقهه. حال باید دید این علاقه در چه جایگاهی قرار داره.

7نشانهای عصبانیت : عصبی شدن می تونه به شکلای مختلفی در افراد خود رو نشون دهد. ممکنه خندهای عصبی یا عرق کردن و یا نفس عمیق کشیدن نشونه ای از عصبانیت ایشون باشه و یا حتی بی قراریا و انرژی بیش از حدی که نمی گذارد سر جایش بماند علائم ناراحتی و عصبانیت اون باشه. اگه اون در کنار شما عصبی و بیقرار می شه به این معنیه که از دوری که در بین نزدیکی با شما داره، ناراحته و این به وضوح نشونه ای دوست داشتنه.

چجوری بفهمیم دوست پسرمان دوستمان داره

8به دوستان اونم توجه کنین : اگه دوستانش بدانند که اون به شما علاقه داره ممکنه رفتارهایی نشون بدهن که خیلی راحت بتونین دست اون رو بخونین. مثلا شاید اون رو دست بندازن و سر به سرش بگذارد. خندهای ریز و اشارهای بعضی وقتا و بیگاه به شما خود نشونه ایه که باید به اون توجه کنین. حتی ممکنه از اون پیش شما تعریف کنن و یا بخون موقعیتی رو ایجاد کنن که بیشتر با اون برخورد داشته باشین. می دانید که دوستان فرد هر تغییری رو زودتر می فهمند پس اگه اون به شما توجه داشته باشه دوستانش اولین کسائی هستن که واکنش نشون خواهند داد.

چجوری بفهمیم پسری از ما خوشش اومده

9رفتارهای تقلید گونه : اگه متوجه شدید که اون کارهایی انجام میده که شمام انجام داده اید و یا رفتارهایی داره که واسه شما آشناست و به طور ناخودآگاه داره بعضی رفتارهای شما رو کپی می کنه به احتمال زیاد معنی اون اینه که اون اشتیاق زیادی به شما داره، به حدی که خودش رو در شما گم می کنه و پش سر هم کارها و رفتارهای تون در ذهن اون وجود دارن. حتی می تونید اون رو امتحان کنین. به موهای تون دست بکشید و ببینید که اونیز ناخودآگاه دستش رو به طرف موهایش می برد. خمیازه بکشید و ببینید که اونم سیگنالای این رفتار شما رو دریافت کرده و کمی بعد خواب آلود می شه.

چجوری بفهمیم پسری از ما خوشش اومده

۱۰- آزارهای عاشقانه : پسرها وقتی بالغ می شن دوست دارن با حمایت از شما و مراقبت و رفتار صمیمی توجه تون رو جذب کنن اما هر چه جوون تر باشن ممکنه با شوخ طبعی و حتی رفتارهای آزاردهنده شما رو متوجه خودشون کنن. شاید حتی فکر کنین اون با شما دشمنی داره و یا دوست داره که اذیت تون کنه ولی واقعیت این باشه که می خواهد شما اون رو ببینید و به اون توجه کنین اما راه درستش رو نمی داند.

چجوری پسری رو عاشق خود کنیم

۱۱- شوخیای دستی آسون : اگه مثل رفیقای پسرش گاهی با شما شوخی می کنه مثلا آروم به بازوی تون ضربه می زند و یا دست تون رو می کشد هر چند رفتار چندان ملایمی نیس اما می تونه نشونه این باشه که دوست داره رفتار صمیمی تری داشته باشه و چون راه اون رو نمی داند همون کاری رو می کنه که در مورد هم جنسای خودش انجام میده. پس اگه کمی با اون راه بیایید می تونه باعث شه که شجاعت بیان وجود رو بیشتر از قبل پیدا کنه.

چجوری پسری رو عاشق خود کنیم

۱۲- تعریفای آسون، توجه خاص : اگه یکبار موهای تون رو به گونه خاصی آرایش می کنین و اون متوجه شده و از اون تعریف می کنه و یا می گه که فلان مدل بیشتر به شما می آید و یا اگه از لباسا و طرز پوشش تون تعریف می کنه این می تونه نشونه این باشه که پش سر هم حواسش به شما بوده و شما رو آزمایش می کنه. توجه زیاد هم یکی از نشونه های علاقهه.

۱۳- حساسیت اون نسبت به دیگه مردها : مردها موجودات حسودی هستن که حسادت شون رو پشت رفتارهای مردانه و سرسختانه خود ینهان می کنن. حتی ممکنه از شما بخون کمتر پدرتان رو بغل کنین و این تنها به این علته که اون با دیدن یه مرد دیگه در نزدیکی شما احساس خطر کرده و ناراحته. پس از شما می خواهد که از اون دوری کنین. به عبارتی اون با دیدن پدرتان در دور شما تنها وجود یه مرد رو می بیند و احساس خطر می کنه. این حسادتا و حساسیتا فقط به یاد علاقه زیاد اون به شماست.

۱۴- چت کردن و رابطه همیشگی مجازی : اگه در شبکه های مجازی یا برنامه ها و اپلیکیشنای پیام رسان پش سر هم وجود اون رو متوجه می شید و می بینید که همیشه با شما در ارتباطه می تونه به یاد این باشه که شما رو دوست داره. البته تنها چت کردن نشونه علاقه نیس چرا که آدما در دنیای مجازی با هرکسی حرف می زنند و چندان در مورد حسی که به اون دارن حساس نیستند. شاید می خواهند تنهایی شون رو پر کنن و یا شاید حتی دوست دارن که کمی در مورد یه موضوع خاص با شما حرف بزنند چرا که شما رو هم صحبت خوبی می دانند. به عبارتی رابطه مجازی همیشگی در کنار دیگه پارامترها می تونه نشونه علاقه اون باشه.

چجوری بفهمیم پسری دوستمان داره

۱۵- ملاقاتای همیشگی و غافلگیرکننده : حس می کنین که به دیدن اون عادت کردین و هر روزی که اون رو نمی بینید انگار گم کرده دارین؟ شاید به یاد اینه که ایشون پش سر هم خود رو به شما نزدیک می کنه تا شما رو ببینید. به یه جور این عادتیه که خود اون در شما ایجاد کرده و به ملاقات همیشگی شما معتاده. این خود نشونه زیبایی از علاقه قلبیه.

چجوری بفهمیم پسری دوستمان داره

۱۶- پذیرای سیگنال خود باشین : تا به اینجای مقاله از نشونه های دوست داشتن یه مرد واسه تون گفتیم اما در این مورد آخر می خواین در مورد کاری که خود شما باید انجام بدید، بگوییم. در صورتی که اون رو دوست دارین و می دانید که اونم شما رو دوست داره بهتره اجازه ندید بیش از حد از هم دور باشین. به عبارتی باید تا دیر نشده رابطه تون رو به یه طرف درست هدایت کنین.

فیس بوکتوییترگوگل پلاسلینکدین‫StumbleUpon‫Tumblr‫Pinterest‫Reddit‫VKontakteاشتراک گذاری از راه ایمیلچاپ

onehow
از سال 93 سایت چگونگی رو راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و با ارزشی رو واسه شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.
سایت/تارک
فیس بوک
توییتر
نوشته های مثل

دی ۲۵, ۱۳۹۶ 1,192
چجوری پسورد فراموش شده ios رو ریست کنیم

دی ۲۸, ۱۳۹۶ 27
چجوری ویروس Newfolder.Exe رو پاک کنیم

دی ۲۸, ۱۳۹۶ 725
چجوری پسورد ویندوز ۷ رو هک کنیم
13 thoughts on “چجوری بفهمیم پسری دوستمان داره”
فاطمه گفت:
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ در ۲:۰۳ ب.ظ
سلام
ممنون واسه متنتون خیلی خوب بود منتها من یه مشکلی دارم و اونم اینه که من از ابتدا مهر امسال درون اتوبوسی که میرم ی پسری هست که خیلی نگام میکنه اما وقتی من نگاهش میکنم نگاهشو میدزده و از شیشه به بیرون نگاه میکنه…حتی ی بار اتفاقی وقتی سوار خط اتوبوسم اومد اون رو دیدم و وقتی اونم متوجه من شد به من خیره شد و لبخند زد و وقتی رفتم تو اتوبوس همه ی دوستاش داشتن به من نگاه میکردن انگار که ادم فضایی دیدن! بعد هم خودش رفت کنار دوستش نشست و چون پشتش به من بود دیگه نتونستم قیافه ش رو ببینم..اما دوست کناریش به بهونه دو نفری از دوستاشون که پشت سرشون بودن همش بر میگشت و احساس میکردم داره دزدکی نگام میکنه دوستش! واقعا این رفتارا گیجم کرده لطفا راهنماییم کنین!