یکی از مهمترین تصمیم ایی که انسان در زندگی خود میگرد موضوع ازدواج و ایجاد زندگیه و انتخاب یه روش مناسب واسه پیشنهاد ازدواج کار خیلی دشواره پس باید تموم جوانب رو زیر نظر داشته باشین تا در اون لحظه همه چیز عالی و به بهترین راه پیش رود و از اون مهمتر جواب مثبت دریافت کنین.پیشنهاد ازدواج

در ادامه روشهای مناسبی واسه دادن پیشنهاد ازدواج رو براتون ارائه کردیم که می تونید از اونا بهرمند شید.

شام در فضایی پر از شمع
شام عاشقونه
فضای عاشقونه یه انتخاب خوب

این روش خیلی سنتی و از بهترین راههای پیشنهاد ازدواجه. فردی که قلب تون رو تصرف کرده و می خواین باقی عمر خودشو در کنار اون بگذرانید، به رستورانی پر از شمع ببرین یا در خونه خود بهترین غذا رو واسه اون درست کنین و در عاشقونه ترین فضا به اون پیشنهاد ازدواج بدین. تموم چراغا رو خاموش، شمعا رو روشن و آهنگی عاشقونه در فضا پخش کنین. در این شرایط همه چیز واسه دادن پیشنهاد ازدواج تکمیله.
خودتون باشین
پیشنهاد ازدواج رو راست
با اعتماد به نفس کامل برید

این مورد اولین قانونیه که باید به اون توجه کنین. در دادن پیشنهاد ازدواج زیاده روی نکنید. سعی کنین آسون و همینجور که خاص باشین. اگه می خواین پاسخی مثبت دریافت کنین، به ندای قلب خود گوش بدین. آرزوی هر دختریه که فرد مورد علاقه اش از اون خواستگاری کنه، پس با اعتماد به نفس کافی اون 4 کلمه جادویی رو به زبان بیارید؟
روزی خاص
پیشنهاد ازدواج
پیشنهاد در روزهای خاص هم خوبه
چه چیزی بهتر از این که در روزی خاص مثل روز ولنتاین، عید، تولد یا… به فرد مورد علاقه تون پیشنهاد ازدواج بدین. افراد زیادی روز ولنتاین یا روز عشق رو انتخاب می کنن. اما اگه می خواین متفاوت تر عمل کنین، روزی رو که واسه هر دو شما خاصه، مثل سالگرد آشنایی یا اولین روزی که با هم قرار ملاقات گذاشتید، انتخاب کنین. چگونگی پیشنهاد ازدواج آقایان واسه خانما خیلی مهمه. وقتی که معشوق تون ببینه شما روزهای خاص مشترک تون رو فراموش نکرده اید، حتما جواب اش مثبت هستش.
پیک خوب در پارک

این راه آسون اما رمانتیکه. چه چیزی بهتر از این که همسر آینده تون رو با انگشتری در جعبه شکلات غافلگیر کنین؟ اون رو به پیک خوب در فضایی سبز و منظره ای قشنگ ببرین و از قبل انگشتری رو که می خواین به اون هدیه بدین، درون جعبه شکلات بذارین. اگه می خواین فضا رو عاشقونه تر کنین، هنگامی که اون در حال باز کردن شکلاته، آهنگ مورد علاقه اون رو هم بخونین.
همچنین بخونین : تموم اون چیزی که باید در مورد ازدواج بدونیم!

پیشنهاد با پرچم
پیشنهاد ازدواج با پرچم
از زبان دیگه کمک بگیرین

اگه در بیان احساسات خود مشکل دارین یا از شنیدن جواب «نه» می هراسید، ما این روش رو به شما پیشنهاد می کنیم. یه پرچم یا تابلو که روی اون نوشته شده «دوستت دارم» یا «با من ازدواج می کنی؟»رو در حیاط خونه اون یا محل کارش قرار بدین. پیشنهاد می کنیم اسم واقعی تون رو روی اون ننویسید، به جای اون از واژه یا صفتی که اون رو همیشه به اون نام می خوانید، استفاده کنین. همچنین می تونید اون رو بالای سرتون نگه دارین و هیجان انگیزترین لحظات رو واسه معشوق تون بسازید. البته این کار رو وقتی انجام بدید که از جواب مثبت اون اطمینان دارین.
پیشنهاد در مقابل دیگران
تموم دخترها عاشق مردهای شجاع هستن و از این که فرد مورد علاقه شون در مقابل دیگران به اون پیشنهاد ازدواج دهد، لذت می برند. اول آهنگ مورد علاقه اون رو آماده کنین و قبل یا بعد از پخش اون، در مقابل چشم دیگران به اون پیشنهاد بدین. جواب اون بی شک «بله» هستش.
پنهون شدن در جعبه
پنهون شدن در جعبه

سورپرایزش کنین

این روش آسون اما احتیاج به هماهنگی زیادی داره. در جعبه ای بزرگ پنهون شید و از فردی بخواهید تا جعبه رو با کاغذ کادو و روبانی قرمز تزیین کنه. اون هنگام باز کردن جعبه، از این که شما رو در جعبه با حلقه ای در دست، در حالی که انتظار اون رو می کشید، ببینید حتما شگفت زده میشن.
نشونه های علاقه یه پسر به دختر مورد علاقه اش چیه؟شاید واسه خیلی از خانمای مجرد پیش اومده باشه که احساس کنن یکی از همکاران در سر کار یا یکی از همکلاسیا در دانشگاه به زودی از اونا خواستگاری می کنه اما همین سوال که ممکنه کی اون به خواستگاری می آید می تونه دوران پرتنشی رو بسازد، اگه می خواین بدونید همکار یا همکلاسی تون به زودی از شما خواستگاری می کنه یا نه به نشونه های رفتاری اون دقت کنین. می تونید از حرکات اون بفهمید کی زمان خواستگاریه. علاوه بر اینا بعد از خواستگاری و در دوران آشنایی هم می تونید با خوندن رفتارهای خواستگارتان بفهمید که شما رو پسندیدهه یا نه؟ پس معطل نکنید تموم نشونه های رفتاری یه مرد عاشق اینجاست.

پسری که به شما علاقه منده، وقتی چشم در چشم شما می شه اون کمی سرش رو به طرف راست یا چپ کج می کندکج کردن سر یه حرکت کاملا ناخودآگاه در مردانه که وقتی نسبت به زنی احساس نزدیکی می کنن از خود نشون می دن. این حرکت و ژست رو وقتی مردها نشون می دن که به زنی علاقه مند شده ان ولی خودشون این شجاعت رو ندارن که جلو برن و علاقه شون رو بیان کنن و از اون خواستگاری کنن. باید به این دقت کنیم که اون با کج کردن سر، خودشو ضعیف نشون میده تا خودشو در دسترس نشون دهد شاید جالب تر به نظر برسد. اگه همکار یا همکلاسی تون هنگام صحبت و درحالی که رابطه چشمی برقرار کرده گردنش رو کج کنه، ممکنه به زودی از شما خواستگاری خواهدکرد.نشونه های پسر عاشق

عاشق واقعی

پسر عاشق واقعی چجوری رفتار می کنه
پسری که پنجه پاهایش رو به طرف درون می گذارد، می خواهد از شما خواستگاری کندبه احتمال زیاد شما طرف مقابل رو عصبی و دستپاچه کردین، این رفتار نشون دهنده اعتماد به نفس نداشتن اوست، واسه همین اگه همکار یا همکلاسی تون هنگام صحبت اینجور ژستی گرفت، یعنی نسبت به شما احساس تمایل داره ولی هنوز اونقدر اعتماد به نفس نداره که از شما خواستگاری کنه، اون احتیاج داره تا از علاقه شما نسبت به خودش مطمئن شه. اگه هنگام صحبت وقتی اون دستپاچهه چند دقیقه با اون صمیمی رفتار کنین و به طور غیر مستقیم اشتباهاتش رو به اون بفهمانید، بعد از یه مدت اون آسون تر میشن و حتی ممکنه خواسته ازدواجش رو هم مطرح کنه. باید به این دقت کنیم که وقتی مردی انگشتان پنجه پاهایش رو به طرف هم مایل می کنه، یعنی می خواهد درباره موضوع مهمی مثل ازدواج صحبت کنه، در این مواقع بهتره بیشتر ساکت باشین تا اون فرصت کنه خواسته ازدواجش رو مطرح کنه.

پسری که تمایل به ازدواج با شما داره وقتی که به شما نگاه می کنه خیلی سریع شانه هایش رو به طرف بالا جمع می کنه و به طرف جلو می دهددر این حالت ممکنه شما حرکتی انجام داده اید که توجه اون به طرف شما جذب شده. وقتی پسری رفتارهای یه خانم رو تشویق می کنه باید به این دقت کنیم که اون رو مورد مناسبی واسه ازدواج می داند و واسه همین در این مواقع کاملا ناخودآگاه شانه هایش رو به طرف جلو می بیاره و جمع می کنه، این حرکت در مردها نشون دهنده محبت عمیقیه که در دل دارن و دوست دارن به یه جور اون رو بیان کنن. حتی در زندگی زناشویی هم وقتی مردی از همسرش حرکتی تشویق آمیز می بیند ولی غرورش اجازه نمی دهد اون رو بیان کنه شانه هایش رو به طرف جلو جمع می کنه، در این مواقع می تونید واسه خوشحال کردن همسرتان، شمام به طور کلامی علاقه خودشو به اون نشون بدین.

پسری که به شما علاقه منده شخصیت خودشو در مقابل شما بزرگتر از چیزی که هست نشون میده

این حرکت نشونه ای روشن از اینه که طرف مقابل شما تموم حقیقت رو به شما نمی گوید، باید به این دقت کنیم که با این حرکت اون می خواهد به خود زمان بده تا جواب یا حرفی مناسب پیدا کنه. واسه همین حرفی که بعد از این حرکت از اون می شنوید، نمی میتونه کاملا دقیق و درست باشه و حتی ممکنه کاملا بزرگ نمایی شده هم باشه. در این حالت ممکنه اون می خواهد شخصیت خودشو در مقابل شما بزرگ تر از چیزی که هست نشون دهد و شما رو آماده کنه تا به خواسته ازدواجش جواب مثبت بدین. مخصوصا اگه اون در حال صحبت درباره خودشه و می خواهد خودشو توضیح کنه تا شما رو تحت تاثیر قرار بده، به حسای زنانه تون اعتماد کنین؛ اونا به شما میگن طرف مقابل در کجاها دروغ می گه اما اگه این حرکت رو وقتی انجام داد که می خواست شما رو درباره موضوعی بزرگ مثل خواسته ازدواجش قانع کنه، حواس تون رو کاملا جمع کنین تا نکنه تصمیمی غیرعقلانی بگیرین. البته اشتباه نکنید این حرکت نشونه حقه بازی طرف مقابل نیس اون فقط فکر می کنه که اگه صادق باشه شما حرفش رو باور نمی کنین.

همچنین بخونین : همه مطالب و دانستنیها در مورد عشق و عاشق

پسرانی که کف دستشون رو از شما قایم می کنن و پشت دست شون رو به شماست می خواهند مرزها رو حفظ کنن

وقتی کف دست به طرف پایینه طوری که دیده نشه نشون دهنده اینه که فرد موضوعی رو پنهون می کنه، وقتی خواستگار شما تنها پشت دست هایش رو به شما نشون میده یعنی کمی حالت دفاعی به خود گرفته و می خواهد نشون دهد که شخصیتی قوی داره و هدف داره به طور موقت برابری رو به رابطه بازگرداند. واسه همین بهتره در این حالت به حرفای اون بیشتر گوش بدین مثلا انتخاب محل صحبت یا غذا یا. . . رو به اون بسپارید. وقتی واسه اولین بار با خواستگارتان بیرون می روید و اون منظم کف دست هایش رو از شما پنهون می کنه به این معناست که می خواهد مرزها رو کاملا حفظ کنه تا به شناخت کافی از شما برسد واسه همین کاملا رسمی و مثل قرارهای کاری رفتار می کنه و تا وقتی که از جواب مثبت شما مطمئن نشه، همین رفتار رسمی رو حفظ می کنه.

وقتی دست هایش رو بین موهایش می برد

وقتی پسری اینجور رفتاری می کنه باید به این دقت کنیم که می خواهد واسه فرد مقابل قشنگ تر به نظر برسد. معمولا زنا واسه این که قشنگ تر به نظر برسند راه های زیادی دارن ولی مردها نه، تنها راه اونا واسه قشنگ تر به نظر رسیدن، موهای شانه. چون موها بیشتر از همه در چهره به چشم بین و خیلی راحت می میتونن حالت بگیرند. اگه در مرحله آشنایی واسه ازدواج هستین و واسه اولین باره که با خواستگارتان بیرون می روید، اگه خیلی به موهایش نرسیده و کاملا مدلی معمولی داره و کلاهی بر سر گذاشته یعنی می خواهد خودشو باهوش و زرنگ نشون دهد. البته اگه هم با نامزد یا شوهرتان بیرون رفته اید و اون واسه قرار با شما حسابی موهایش رو منظم کرده، به اون بفهمانید که از مدل موهایش لذت می برید چون این کار در رابطه شما تاثیر خیلی داره.

اگه بیشتر اوقات سعی می کنه به یه جور کنار شما بایستد نشون دهنده علاقه اون به شماست

خیلی پیش می آید که در دانشگاه یا سرکار، دانشجویان یا همکاران به یاد موضوعی دورهم جمع می شن، اگه در این مواقع همیشه یکی از همکلاسیا یا همکاران تون سعی می کنه خودشو به شما نزدیک کنه و در کنار شما بایستد این می تونه نشون دهنده توجه اون به شما باشه. مردها قدرت خارق العاده ای واسه رصد کردن رفتارهای زن مورد علاقه شون دارن مخصوصا اگه مردی هنوز از احساسش نسبت به زنی مطمئن نباشه، سعی می کنه همه جا اون رو تحت نظر بگیره و رفتارهای اون رو کنترل کنه بی این که کسی متوجه شه ولی اگه کاملا از احساسش مطمئن باشه هر طور شده خودشو سر راه زن قرار میده و حتی سعی می کنه جذب توجه کنه و با نگاهش موضوع رو به اون نشون دهد.